Glavne namjene i opseg primjene
Ova mašina je -brzina{1}}oprema za izradu eksera za uštedu energije, uglavnom se koristi za proizvodnju i obradu visokokvalitetnih pneumatskih eksera, eksera za zavojnice, običnih okruglih eksera i eksera za papirnu traku, prečnika raspona od 2,0-3,5 mm i dužine 38-90 mm.

Tehnički podaci
| Model | AIE-ZDJ{1}}X90 |
| Prečnik nokta | 2,0-3,5 mm |
| Dužina noktiju | 38-90mm |
| Radna brzina | Manje ili jednako 760 kom/min |
| Dimenzija | 1520*1380*1300mm+1580*1020*1700mm |
| Snaga | 7kw |
| Težina | 2800kg |
| Proizvodi za nokte | obični ekseri, čavli sa spiralom, ekseri od plastične trake, epal nokti, itd. |
| Nail cap | okrugla kapa, bez kapice |
| Nail point | dijamantski vrh, klinč tačka, nema tačke, tačka dleta |
| Vrsta žice | SAE1008-1010 |
Potrošnja energije
| Snaga glavne mašine | 5.5KW |
| Snaga žičanog motora | 1.5KW |
| Izmjerena ukupna snaga | manje od 4KW |
Parametri pogonskog remena
| Sinhroni pojas | 14M-2520 |
| Sinhroni pojas | HTD8-736 |
| Sinhroni pojas za hranjenje noktiju | AT5-2000 |
| Motor remen | B-1524Li |
Prednosti performansi i strukture
1) Glavne karakteristike ove mašine su jednostavna struktura, dobra krutost, jednostavna upotreba i niski troškovi održavanja.
Alatna mašina ravna osovina i radilica ne zahtijevaju održavanje, a povezani su sinkronim remenima, koji se lako podešavaju i imaju nisku cijenu.
2) Rezači i kalupi za eksere su zasnovani na principu grebenaste poluge, koji je jednostavan i pouzdan, a precizna kontrola je stabilna.
3) Matrica za nokte je struktura dvostruke-matrice sa dvostrukim-probijanjem kako bi se osiguralo da je kapica nokta koncentrična i da je omjer drške eksera i promjera kapice nokta veliki. Može se koristiti i jednostruki-jednostruki{5}} udar.
Molimo kontaktirajte nas SADA za više detalja:
Elvinea Lee
Sales Head
AIE METAL INDUSTRY CO., LTD.
Wechat/Mob/Whatsapp: +86 15394399694
E-pošta: aie@aiemachine.com
Popularni tagovi: mašina za izradu čeličnih noktiju, proizvođači, dobavljači mašina za proizvodnju čeličnih noktiju u Kini











